O nás

Horský hotel Lesní bouda se nachází nad Pecí pod Sněžkou v nadmořské výšce 1102 m pouhých 300 m po rovině od horní stanice lyžařského vleku "Zahrádky" ve skiareálu Pec pod Sněžkou. Leží na hlavní turistické trase vedoucí z Pece pod Sněžkou na hřebeny Krkonoš, na rovinatém sedle mezi Liščí a Černou horou. Klid horské samoty, dobrá dostupnost sjezdových i běžeckých tratí a výjimečná příroda národního parku ji činí atraktivní pro sportovní i odpočinkové aktivity.

Rekreace v Krkonoąích u bazénu  

Hosté u nás mohou po celý rok relaxovat ve venkovní vířivce s romantickým výhledem do kraje nebo se v letních měsících osvěžit ve venkovním přihřívaném bazénu. Dále je jim k dispozici televizní salonek, venkovní terasa a hřiště na volejbal. V celé budově je možno se připojit k internetu (Wi-Fi).

Novinkou na Lesní boudě je nabídka vynikajících kozích sýrů a dalších mléčných výrobků. Tyto produkty zejména v letních měsících skvěle doplňují atmosféru Lesní boudy, okolo které majitelé obnovili tradiční způsob obhospodařování luk.


V r. 2009 byla u objektu též založena horská ekofarma. Tento krok byl pouhým vyústěním mnohaletého snažení majitelů Lesní boudy k obnově tradičního hospodaření na okolních loukách. V létě se hosté mohou kochat pohledem na pasoucí se stádo ovcí a koz při posezení na příjemné terase nebo mohou navštívit zvířátka přímo ve stáji. Součástí nabízených služeb jsou i tematické přednášky o chovu zvířat a o zpracování ovčí vlny, kterou zde na Lesní boudě zpracovávají tradičním způsobem předením na kolovrátku.

  Restaurace

Roubená restaurace, kachlová kamna  

Na přání je možno uspořádat večerní raut, grilování, opékání u ohně či jiné občerstvení během dne. Další možností je uspořádání hudebního večera s možností tance. Pro skupiny můžeme zajistit procházky po národním parku s pracovníky horské služby či jejich přednášky a mnoho dalších aktivit po předchozí domluvě.

Již od r. 1998 Lesní bouda poskytuje služby nejen pro rodiny, školy a sportovní skupiny, ale také zajišťujeme konání firemních akcí a pobytů pro seniory.

 
 
Informace a rezervace:
Lesní bouda, Pec pod Sněžkou
Poštovní adresa: Černý Důl 187, 543 44, okr Trutnov
mobil (rezervace) 8:00 - 20:00 (+420) 736 678 302,
tel. fax: (+420) 499 896 343,
e-mail: info@lesnibouda.cz
Provozuje: Hast, spol. s r.o., Opletalova 45, 110 00 Praha 1

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
  GDPR
 
cz de Zpět na úvodní stranu