+420 736 678 302 (rezervace 8:00 - 20:00) info@lesnibouda.cz

Kapacita ubytování: 71 osob

Lesní bouda svým klientům nabízí ubytování s polopenzí, plnou penzí nebo dle jejich speciálních požadavků. Rodinné prostředí a individuální přístup ke každému jsou naší předností.

Hostům je k dispozici celkem 18 pokojů ve čtyřech kategoriích, které jsme jednoduše pojmenovali A, B, C a D.

Dvou až čtyřlůžkové pojoje kategorie A  jsou vybaveny vlastní sprchou a sociálním zařízením. Dvou až třílůžkové pokoje kategorie B  jsou vybaveny umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře.

Pokoje pro tři až pět osob kategorie C jsou vybaveny válendami a palandami, umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře. Pokoje pro skupiny kategorie D  mají devět lůžek, umývací koutek s teplou a studenou vodou a sociální zařízení na patře.

Odpočiňte si v "Áčku"

Útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sprchovým koutem a sociálním zařízením. Lůžka jsou řešena jako válendy, rozkládací plnohodnotná lůžka nebo palandy. Dřevěné obložení a přírodní materiály Vám dopřejí nerušený odpočinek.

Usněte v "Béčku"

Příjemné dvou až třílůžkové pokoje s toaletním koutkem na pokoji, sprchou a WC na patře, jsou jako stvořené pro relaxaci po náročném dni. Výhled na Černou horu nebo úbočí Liščí hory Vás okouzlí a budete na něj dlouho vzpomínat.

Relaxujte v "Céčku"

Pokoje pro tři až pět osob s toaletním koutkem na pokoji, sprchou a WC na patře se od Béčka v zásadě liší tím, že některé postele jsou řešené formou paland. Pokoje ale neztrácí na kouzlu a výhledy a atmosféra je stejná jako v Áčku nebo Béčku.

Užijte si v "Déčku"

Větší pokoje pro až devět osob s toaletním koutkem na pokoji, sprchou a WC na patře, kde najdete postele, válendy nebo palandy. Pokoje jsou ideální pro velké rodiny nebo přátele, kteří si zde užijí mnoho zábavy.

RESTAURACE OTEVŘENA:

denně 10:30-17:00

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Facebook